77 GHOST EDITION

77 GHOST EDITON s mätovou príchuťou. Našliapaná limitovaná edícia od značky 77 ponúkne predovšetkým poriadnu nálož nikotínu! 50 mg/g (33 mg/sáčok) vystrelí z topánok kadejakého ostrieľaného žuvača. V samotnom balení, ktoré dizajnom pripomína karbónové vlákna, nájdeme 20 kusov sáčkov vo veľkosti regular slim. Ide teda o maličko väčšie vrecká ako bežné slim veľkosti, ale rozdiel je skoro nepatrný. Vrecko drží dobre za perou a nevypadáva.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 77G
Značka: 77 pouches
4,90 € 4,08 € bez DPH
Kategória: 77 pouches
Hmotnosť: 0.013 kg
Typ príchute: Mentol
Počet vrecúšok v balení: 20 ks
Veľkosť vrecúšok: Slim
Obsah nikotínu: 50 mg/g (33mg/vrecúško)
Sila: Najsilnejšie
Položka bola vypredaná…
2512 77 ghost edition
Limitované

Dizajn bez názvu (3)

Čo sú to nikotínové vrecúška?

Nikotínové vrecká sú nový a moderný spôsob užívania nikotínu bez kompromisov (obmedzenia). Sú bezdýmné, diskrétne, čisté, svieže a to všetko bez sfarbenia zubov.

Výrobky neobsahujú žiadny tabak, obsahujú však nikotín, ktorý je extrahovaný z rastliny Nicotiana tabacum.

Unikátna zmes prírodných vlákien, čerstvých príchutí, nikotínu a malého množstva žuvacej gumovej bázy dáva porciám vrecúšok optimálnu mäkkosť, vďaka ktorej vankúšik ladne zapadne pod pery. Perfektná kombinácia s nízkou vlhkosťou, mäkkým strihom, ktorý je diskrétny, ale stále prináša sviežu chuť a skvelé uvoľňovanie nikotínu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nikotínové vrecúška z Poľska a bez tabáku. Fantastické príchute ktoré ohúria každého žuvača! Vrecúška sú vo formáte slim vďaka tomu veľmi dobre sedia pod perou. Ak si sa ešte nemiloval tak si ich ešte nevyskúšal!