AROMA KING AK 700 MINI KIWI PASSION FRUIT GUAVA

Výhradne exotická kombinácia lahodného kyselkavého kivi, nevšednej marakuju a guavy.

 

Jednorazová elektronická cigareta s netradičným dizajnom, obsahujúca obľúbenú nikotínovú soľ (Nic.salt) s intenzitou 20mg/ml. Batéria s kapacitou 500mAh so vstavanou cartridgou s objemom 2ml, ktorá Vám dodá výkon až pre 700 potiahnutí.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 1599
Značka: AROMA KING
7,20 € 6 € bez DPH
Kategória: AROMA KING
Hmotnosť: 0.02 kg
Príchuť: Marakuja, Guava, Kiwi
Kapacita batérie: 500 mAh
Počet potiahnutí: 700+
Obsah nikotínu: 20 mg/ml (2%) nikotínová soľ
Objem: 2 ml
Položka bola vypredaná…

Aróma King AK 700 Mini je ďalšia v rade jednorazových elektronických cigariet, ktoré obsahujú dnes veľmi obľúbenú nikotínovú soľ (NicSalt), ktorá sa rýchlejšie vstrebáva do tela a nie je tak nutné časté poťahovanie, ako je tomu klasických liquidov. Cigareta je napájaná vstavanou batériou o kapacite 500mAh, s ktorou dosiahnete až úctyhodných 700 potiahnutí.

Jednorazová e-cigareta je určená predovšetkým pre užívateľov, ktorí sa nechcú trápiť rôznym nastavovaním elektronických cigariet, ich plnením a nákupom žhaviacich hláv, alebo výmenou podov, a je tiež skvelá pre tých, ktorí sú pripravení prestať fajčiť a chcú prejsť na zdravšie vapovanie. Aróma King AK 700 Mini je skvelé zariadenie, ktoré si môžete bez problémov vziať so sebou na večerné prechádzky, alebo keď ste na cestách! Všetci totiž vieme, že nie je nič horšie, než keď sa vám elektronická cigareta vybije, alebo dokonca zabudnete fľaštičku s e-liquidom a prejdete k cigaretám, keď ste sa dostali tak ďaleko bez fajčenia. Aróma King AK 700 Mini je okamžite použiteľná, ergonomická a vďaka svojim kompaktným rozmerom sa ľahko zmestí do každého vrecka. Predovšetkým ale plnohodnotne uspokojí vašu potrebu a jej používanie je mimoriadne jednoduché. A nielen to, každá cigareta sa dodáva naplnená 2ml kvalitného salt-nikotínového e-liquidu, ktorého príchuť je dokonale verná svojej predlohe.

So vstavanou batériou s kapacitou 500mAh, vám vydrží až 700 potiahnutí. Nikotínová soľ, tiež označovaná ako "Nic. salt" je získavaná z tabakových listov a je tak stopercentne prírodným produktom. Nikotínová soľ sa oproti známemu klasickému nikotínu vstrebáva do obehu rýchlejšie a prináša tak veľmi rýchly pocit nasýtenia nikotínom. Na rozdiel od bežných náplní do elektronických cigariet (e-liquidov) výrazne menej dráždi v krku, a je tak vďaka tomu možné užívať vyššie intenzity nikotínu.

E-cigareta Aróma King AK 700 Mini je tak ideálnym počiatočným bodom pre prestávajúceho fajčiara klasických cigariet, ktorý sa chce zoznámiť s možnosťou alternatívnej a hlavne zdravšej voľby fajčenia. Táto e-cigareta nevyžaduje žiadnu údržbu, žiadne zložité nastavovanie, a je tak ideálnym kandidátom pre začínajúcich vaperov.

Všetky jednorazové elektronické cigarety Aroma King AK 700 Mini sú dôkladne zabalené a pripravené na používanie ihneď po rozbalení.


 

Kľúčové vlastnosti

  • Jednorazová elektronická cigareta
  • Obsahuje nikotínovú soľ
  • Vstavaná batéria 500mAh
  • Výdrž až 700 potiahnutí

 


 

Výrobca Aroma King

Aróma King je poľská značka, ktorá úspešne dobýva medzinárodné trhy. V jej portfóliu nájdete elektronické cigarety, aromatické karty a kapsule av neposlednom rade tiež obľúbené aj nikotínové vrecká. Spoločnosť Aroma King je držiteľom certifikátu ISO 9001.

 


vape

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: