Aspire PockeX AIO (Čierna)

All-in-One elektronická cigareta, vhodná pre MTL štýl vapovania. Dĺžka: 117,7 mm (vr. náustku), priemer: 19,7 mm, kapacita batérie: 1500mAh, objem clearomizéra: 2,0 ml, dobíjanie: micro USB port, plnenie: horné, výrobca: aSpire, farba: Black ( Čierna).

Skladom
Kód: AP2
Značka: Aspire
26 € 21,67 € bez DPH
Kategória: Aspire
Kapacita batérie: 1500 mAh
Displej: Nie
Druh napájania: Integrovaná batéria
Kapacita e-liquidu: 2 - 3ml
Možnosti nabíjania: micro USB port
Štýl poťahovania: MTL( klasické šlukovanie)

Aspire PockeX AIO je elektronická cigareta, ktorá je ideálna pre začiatočníkov i skúsených vaperov, vyznávajúcich predovšetkým MTL štýl poťahovania (klasické šlukovanie). Je to kompaktné a ľahko použiteľné zariadenie, ktoré ponúka vynikajúcu chuť s veľkou produkciou pary. PockeX AIO je poháňaná batériou s dostatočnou kapacitou 1500 mAh a je kompatibilný s radom žhaviacich hláv Aspire Nautilus. Zariadenie má tiež vstavaný čip, ktorý zaisťuje bezpečné a spoľahlivé používanie.

Aspire PockeX AIO má elegantný dizajn a je vyrobená z kvalitných materiálov. Zariadenie je k dispozícii v niekoľkých farbách, takže si každý môže vybrať to, čo mu najlepšie vyhovuje. PockeX AIO je ľahko použiteľná elektronická cigareta. Zariadenie sa zapína a vypína päťkrát rýchlym stlačením hlavného tlačidla. Nabíjanie zariadenia je tiež veľmi jednoduché. Zariadenie je možné nabíjať pomocou micro USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.

Aspire PockeX AIO ponúka vynikajúcu chuť a paru. Zariadenie je kompatibilné s radom žhaviacich hláv Aspire Nautilus, ktoré sú známe svojou vynikajúcou chuťou a parou. Zariadenie má tiež vstavaný čip, ktorý zaisťuje bezpečné a spoľahlivé používanie.

Aspire PockeX AIO je skvelé zariadenie pre začiatočníkov aj skúsených vaperov. Pokiaľ hľadáte výkonnú, ale zároveň jednoduchú elektronickú cigaretu, Aspire PockeX AIO je skvelá voľba.


 

Prednosti elektronickej cigarety Aspire PockeX AIO:

  • Kompaktné a ľahko použiteľné zariadenie
  • Vynikajúca chuť a veľká produkcia pary
  • Kompatibilný s radom žhaviacich hláv Aspire Nautilus
  • Vstavaný čip pre bezpečné a spoľahlivé používanie
  • K dispozícii v niekoľkých farbách

Obsah balenia:

  • 1x e-cigareta Aspire PockeX Pocket AIO
  • 2x žhaviace teliesko 0,6ohm
  • 1x dobíjací USB kábel
  • 1x návod na použitie

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto