Dreamix Jahoda so šampanským

Hotová náplň do elektronických cigariet českého výrobcu. Vhodná pre všetky druhy vapovania

Obsah Nikotínu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: DRJM1 DRJM2 DRJM3 Zvoľte variant
Značka: Dreamix
4,40 € 3,67 € bez DPH
Kategória: Dreamix
Typ príchute: Jahoda so šampanským
Objem: 10 ml
Štýl poťahovania: MTL, DL (Obe možnosti)
Pomer PG / VG: PG 50 / VG 50

Že Vám klasická náplň, ktorá má spravidla jednu konkrétnu príchuť stačí? Áno, určite máte pravdu a vo väčšine prípadov je to skutočne tak. Ale čo tak ochutnať e-liquid, ktorý je namiešaný na základe dlhoročných skúseností tisícov užívateľov elektronických cigariet? Práve na základe ich skúseností a poznatkov sú vyrobené náplne uznávaného výrobcu Dreamix. Ich zoznam je skutočne rozmanitý. Či už sa jedná o klasické tabakové výbery, ovocné mixy mnohých klasických aj exotických druhov, alebo napríklad rovno príchute vybraných sladkých pochutín, či nápojov, jedno majú všetky spoločné. Majú za cieľ posunúť Váš doterajší pôžitok z obrovského množstva príchutí náplní do elektronických cigariet, ktorý je dnes dostupný na našom trhu zase o kus vyššie.

Náplne Dreamix sú vhodné prakticky do všetkých druhov elektronických cigariet, či módov, ktoré sú v súčasnej dobe k dostaniu na našom trhu. To je zapríčinené predovšetkým preto, že ponúka oba druhy pomeru hustoty výsledného e-liquidu, ktoré sú vhodné ako pre klasický štýl poťahovania (MTL), tak pre nízkoodporové vapovanie, produkujúceho veľké množstvo pary a poťahovanie rovno do pľúc, nazývané ako (DL). Náplne pre štýl (DL) obsahujú spravidla menšie množstvo nikotínu, konkrétne u Dreamix sú to intenzity 0mg, 1,5mg a 3mg a ich pomer je 70% VG a 30% PG. Náplne s vyššou koncentráciou nikotínu sú potom určené pre spomínaný klasický štýl (MTL), ktorý je spravidla vhodný pre elektronické cigarety a pody obsahujúce žhaviacu hlavu s vyšším odporom. Tieto náplne sú spravidla v pomere 50% VG a 50% PG

Výroba Náplní Dreamix prebieha výhradne v Českej republike za použitia najkvalitnejších surovín a za prísnej kontroly nad celou výrobou. Len tak môže byť zaručená výsledná kvalita a zodpovedajúce parametre výsledných produktov. Práve tento prístup radí náplne Dreamix k špičke v tomto sortimente. Náplne Dreamix sú navyše testované akreditovaným laboratóriom priamo v Českej republike, a sú tak úplne v súlade so všetkými normami v rámci Európskej únie.

 


 

 

vape

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto