Dreamix Lesná zmes

Prémiové náplne Dreamix plné komplexných príchutí.

Výber toho najlepšieho lesného ovocia v dokonale vyváženom mixe. Šťavnaté jahody, sladké maliny alebo vyzreté čučoriedky, to všetko v jednej vynikajúcej náplni.

Napriek tomu, že sú jednodruhové e-liquidy vynikajúce a na dlho uspokoja vaše potreby, nič sa nemôže vyrovnať perfektne vyváženým mixom. Dreamix náplne v sebe kombinujú jedinečné a bohaté príchute, ktoré vám v ústach vykúzlia netušené potešenie. Krásne výrazné sladké, ovocné, ale aj tabakové mixy prichádzajú s cieľom posunúť vaše vapovanie na úplne novú úroveň. Z bohatej a rozmanitej ponuky si vyberie skutočne každý. Oddajte sa s novým náplním.

Obsah Nikotínu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Vypredané Vypredané Skladom Zvoľte variant
Kód: DRLZ1 DRLZ2 DRLZ3 Zvoľte variant
Značka: Dreamix
4,40 € 3,67 € bez DPH
Kategória: Dreamix
Typ príchute: Lesné ovocie
Objem: 10 ml
Štýl poťahovania: MTL( klasické šlukovanie)
Pomer PG / VG: PG 50 / VG 50

Vďaka dvom pomerom hustoty sú Dreamix vhodné do takmer všetkých typov elektronických cigariet. Zatiaľ čo v silách 0mg, 1,5mg a 3mg je pomer 70VG/30PG a náplne sú tak ideálne pre nízkoodporové tanky na priame poťahovanie do pľúc. Ostatné sily ponúkajú pomer 50VG/50PG a skvele sa tak hodia do bežných typov e-cigariet.

Prémiovú náplň nerobí len vynikajúcu príchuť, ale aj prvotriedne suroviny použité na jej výrobu. Tie nájdete aj v Dreamix e-liquidoch. Výrobné postupy sa navyše riadia prísnymi pravidlami, čo v spojení s dôkladnou kontrolou každého kroku zaisťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pre nevyhnutné overenie špičkovej kvality sú náplne Dreamix testované akreditovaným laboratóriom v Českej republike, sú tak úplne v súlade so všetkými normami EÚ.

 


 

                  vape

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto