Dreamix Mentol

Prémiové náplne Dreamix SALT s nikotínovou soľou plné komplexných príchutí.

Americká klasika patrí medzi najobľúbenejšie. Jemný základ svetlého virgínskeho tabaku so sebou nesie nenápadné ľahko sladkasté tóny. Výborná príchuť na každodenné vapovanie.

Nielen s bežným nikotínom, ale aj s nikotínovou soľou, Dreamix predstavuje vynikajúce prémiové náplne, Dreamix SALT. Tie v sebe kombinujú jedinečné a bohaté príchute, ktoré vám v ústach vykúzlia netušené potešenie. Krásne výrazné sladké, ovocné, ale aj tabakové mixy prichádzajú s cieľom posunúť vaše vapovanie na úplne novú úroveň. Z bohatej a rozmanitej ponuky si vyberie skutočne každý. Oddajte sa s novým náplním.

Obsah Nikotínu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: DRM1 DRM2 DRM3 Zvoľte variant
Značka: Dreamix
4,40 € 3,67 € bez DPH
Kategória: Dreamix
Typ príchute: Mentol
Objem: 10 ml
Štýl poťahovania: MTL( klasické šlukovanie)
Pomer PG / VG: PG 50 / VG 50

Séria e-liquidov Dreamix SALT obsahuje nikotínové soli. Oproti bežnému nikotínu ponúka hneď niekoľko výhod. Zatiaľ čo klasické e-liquidy majú silnejší hit, ktorý vám bráni v inhalácii väčšieho množstva nikotínu, nikotínové soli dávajú pri rovnakej sile nikotínu oveľa slabší hit. V jednom poťahu je tak možné do tela dostať väčšiu dávku nikotínu, ktorá bude pocitovo podobná klasickým cigaretám. Odpadá tak nutnosť nepretržitého poťahovania e-cigarety a aj s menšími pod systémami je možné bez problému uspokojiť túžbu po nikotíne.

Náplne Dreamix SALT sú v pomere 50VG/50PG. E-liquid s nikotínovou soľou odporúčame pre menej výkonné e-cigarety, pod systémami a poťahovanie pusa-pľúca.

Prémiovú náplň nerobí len vynikajúcu príchuť, ale aj prvotriedne suroviny použité na jej výrobu. Tie nájdete aj v Dreamix SALT e-liquidoch. Výrobné postupy sa navyše riadia prísnymi pravidlami, čo v spojení s dôkladnou kontrolou každého kroku zaisťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pre nevyhnutné overenie špičkovej kvality sú náplne Dreamix SALT testované akreditovaným laboratóriom v Českej republike, sú tak úplne v súlade so všetkými normami EÚ.

 


 

                  vape

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto