Joyetech eGo AIO 2 Shiny Silver

Nástupca najpredávanejšej elektronickej cigarety eGo AIO. Rozmery: 19 x 123mm, kapacita batérie: 1700mAh, kapacita Cartridge: 2 ml, 2x žhaviaca hlava Joyetech BFC 0,8 ohm v SETU, režimy: Power bypass, nabíjanie: USB-C 5V/1A, výrobca: Joyetetch, farba: Shiny Silver (Strieborná).

Skladom
Kód: JT2
Značka: Joyetech
21,50 € 17,92 € bez DPH
Kategória: Joyetech
Kapacita batérie: 1500 - 2000 mAh
Displej: Nie
Druh napájania: Integrovaná batéria
Kapacita e-liquidu: 2 - 3ml
Možnosti nabíjania: USB-C
Pokročilé režimy: Neregulovateľné (Bypass)
Štýl poťahovania: MTL( klasické šlukovanie)
Základné Vlastnosti: Základné cigarety pre MTL

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO bola jednou z vôbec najpredávanejších modelov elektronických cigariet, nielen na slovenskom trhu. Teraz rovnomenná firma predstavuje úplne nový model s príznačným názvom eGo AIO², pokračovateľa legendárneho radu eGo AIO s úplne novým vzhľadom a farebnými variantmi, nabíjacím rozhraním USB-C a vylepšenou žhaviacou hlavou BFC pre ešte lepší zážitok z vapingu a dokonalé podanie chuti.

Áno, je to tak. Joyetech eGo AIO 2 prichádza v úplne novom prvotriednom pen-style dizajne a vstavanou batériou s veľmi solídnou kapacitou 1700mAh, moderným a rýchlom USB-C nabíjaním, LED indikátorom stavu nabitia batérie, ale predovšetkým atomizérom Joyetech BFC Mesh s odporom 0,8ohm. Táto, konštrukčne veľmi podarená žhaviaca hlava disponuje jednak bočnými, ale aj spodnými vstupmi pre e-liquid, ktoré zaisťujú dokonale konzistentnú a dlhotrvajúcu chuť použitého e-liquidu. Atomizér BFC využíva inovatívnu drôtenú sieť (Mesh). Tieto žhaviace hlavy poskytujú väčšiu odparovaciu plochu ako klasické a zahrievajú e-liquid rovnomernejšie, čo vedie k silnému hitu a prvotriednemu prenosu chuti použitej náplne. Rad BFC žhaviacich hláv je plne kompatibilný s pôvodnou verziou BF. Horná odnímateľná časť cigarety je vybavená detskou poistkou a zároveň slúži aj ako regulátor prívodu vzduchu k žhaviacej hlave (Airflow).

Vďaka veľmi solídnej kapacite batérie eGo AIO 2 nesklame ani na konci dňa. Integrovaná batéria s kapacitou 1700 mAh v kombinácii s vyššími odpormi žhaviacej hlavy vydrží na jedno nabitie naozaj dlho. Pokiaľ navyše pridáte moderné nabíjanie pomocou rýchleho vstavaného konektora USB-C (5V/1A), máte o celodenný vaping postarané. Kompletné nabitie e-cigarety trvá iba 1,5 hodiny. Sedemfarebný LED Indikátor zobrazuje životnosť batérie v siedmich farbách od vysokej po nízku (zelená, modrá, biela, žltá, fialová a červená).

Samotné plnenie e-liquidom prebieha bez akéhokoľvek námahy a veľmi pohodlne. Ak chcete doplniť Vašu obľúbenú náplň, jednoducho stlačte horný uzáver a odskrutkujte ho. Potom vstreknite liquid do pripraveného otvoru, kým nedosiahne maximálnu hranicu. Je dôležité neprepĺňať zásobník, aby nedošlo k pretečeniu pri inštalácii žhaviacej hlavy. Vychutnajte si pohodlie bezproblémového doplňovania e-liquidu vďaka tejto užívateľsky prívetivej konštrukcii. Nádržka s horným plnením má kapacitu 2 ml a je vybavená detskou poistkou, ktorá vyžaduje stlačenie a otočenie horného uzáveru.

Pred prvým použitím elektronickej cigarety, prípadne pri ďalšej výmene žhaviacej hlavy dôrazne odporúčame nakvapkať e-liquid do zásobníka a pokosiť okolo 10 min, aby došlo k dostatočnému nasýteniu žhaviacej hlavy. V opačnom prípade môže dôjsť k poškodeniu špirálky, prípadne k skresleniu výslednej chuti náplne.

Joyetech eGo AIO 2 - elektronická cigareta - 1700mAh - Shiny Silver

Parametre DRAG H40

Joyetech eGo AIO 2 - elektronická cigareta - 1700mAh - Shiny Silver
Vhodné pre MTL štýl vapovania 
Joyetech eGo AIO 2 - elektronická cigareta - 1700mAh - Shiny Silver
USB-C Moderné nabíjanie
Joyetech eGo AIO 2 - elektronická cigareta - 1700mAh - Shiny Silver
1700 mAh Integrovaná batéria
Joyetech eGo AIO 2 - elektronická cigareta - 1700mAh - Shiny Silver
2ml Zásobník s objemu
Joyetech eGo AIO 2 - elektronická cigareta - 1700mAh - Shiny Silver
Regulácia vzduchu možnosť nastavenia 
Joyetech eGo AIO 2 - elektronická cigareta - 1700mAh - Shiny Silver
Kompaktné rozmery v balení

-

Kompatibilné príslušenstvo:

  • Kompatibilné žhaviace hlavy Joyetech BFC nájdete tu
  • Kompatibilné žhaviace hlavy Joyetech BF nájdete tu
  • Vhodné náplne pre MTL štýl vapovania nájdete tu

Obsah balenia:

  • 1x Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO 2 (batérie 1700 mAh)
  • 2x žhaviaca hlava Joyetech BFC (0,8 Ω)
  • 1x USB-C nabíjací kábel
  • 1x užívateľský manuál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto