Joyetech eGo POD Mysterious Black

Jedna z najpredávanejších elektronických cigariet typu POD v novom prevedení. Rozmery: 19 x 110mm, kapacita batérie: 1000mAh, kapacita Pod Cartridge: 2 ml (vstavaná žhaviaca hlava 1,0 ohm), režimy: Power bypass, nabíjanie: USB-C 5V/1A, výrobca: Joyetetch, farba: Mysterious Black ( Čierna).

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: JT3
Značka: Joyetech
13,50 € 11,25 € bez DPH
Kategória: Joyetech
Kapacita batérie: 1000 mAh
Displej: Nie
Druh napájania: Integrovaná batéria
Kapacita e-liquidu: 2 - 3ml
Možnosti nabíjania: USB-C
Pokročilé režimy: Neregulovateľné (Bypass)
Štýl poťahovania: MTL( klasické šlukovanie)
Základné Vlastnosti: Pod systém
Položka bola vypredaná…

Úplne nová verzia obľúbenej elektronickej cigarety Joyetech eGo POD prešla kompletnou modernizáciou, a to nielen po dizajnovej stránke, ale aj v mnohých ďalších konštrukčných prvkoch. Vďaka úplne novému dizajnu, modernému USB-C nabíjaniu a inovatívnej žhaviacej hlave je eGo Pod ideálnou voľbou pre začínajúcich aj pokročilých vaperov. Elegantné a kompaktné telo batérie obsahuje vstavaný monočlánok s kapacitou 1000 mAh s automatickým spínaním poťahu a konštantným napätím 3,7 V. Vymeniteľná POD Cartridge so vstavanou žhaviacou hlavou s odporom 1ohm pojme až 2ml liquidu. Ideálna elektronická cigareta pre obľúbený MTL štýl vapovania.

Inovovaná verzia Joyetech eGo Pod Upgrade Version je vybavená moderným nabíjaním cez USB-C konektor a jej plné nabitie trvá iba 1,5 hodiny.

Nový eGo Pod je vybavený Mesh žhaviacou hlavou, čo zaisťuje trvalo stabilnú bezkonkurenčnú chuť aj po 20 naplneniach. Tieto žhaviace hlavy poskytujú väčšiu odparovaciu plochu ako klasické a zahrievajú e-liquid rovnomernejšie, čo vedie k silnému hitu a prvotriednemu prenosu chuti použitej náplne.

Samotné doplňovanie Pod cartridge je teraz hračka. Postačí otvoriť silikónovú zátku na boku a môžete začať s plnením svojim obľúbeným e-liquidom. Konštrukcia Cartridge je odolná proti úniku kondenzátu, čo zaistí bezproblémový pôžitok z vapovania. Vďaka kompaktným rozmerom vás môže verzia eGo Pod Update sprevádzať kamkoľvek a bez problémov sa začleniť do vášho každodenného života.

Pred prvým použitím elektronickej cigarety, prípadne pri ďalšej výmene žhaviacej hlavy dôrazne odporúčame nakvapkať e-liquid do zásobníka a pokosiť okolo 10 min, aby došlo k dostatočnému nasýteniu žhaviacej hlavy. V opačnom prípade môže dôjsť k poškodeniu špirálky, prípadne k skresleniu výslednej chuti náplne.

Joyetech eGo POD Mysterious Black

Parametre Joyetech eGo POD

Joyetech eGo POD Mysterious Black
Vhodné pre MTL štýl vapovania 
Joyetech eGo POD Mysterious Black
USB-C Moderné nabíjanie
Joyetech eGo POD Mysterious Black
1000 mAh Integrovaná batéria
Joyetech eGo POD Mysterious Black
2ml Pod Cartridge
Joyetech eGo POD Mysterious Black
Jednoduché ovládanie možnosť nastavenia 
Joyetech eGo POD Mysterious Black
Kompaktné rozmery v balení

-

Kompatibilné príslušenstvo:

  • Kompatibilný Pod Cartridge Joyetech eGo Pod nájdete tu
  • Vhodné náplne pre MTL štýl vapovania nájdete tu

Obsah balenia:

  • 1x Batéria Joyetech eGo Pod Upgrade Version (batéria 1000 mAh)
  • 1x Pod Cartridge Joyetech eGo Pod (1,0 Ω)
  • 1x USB-C nabíjací kábel
  • 1x užívateľský manuál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto