Liqua 4s Vinci grip biela

Pod elektronická cigareta s celkovým výkonom 5 - 40 W, cartridge s objemom 2ml, batéria 1500mAh, micro-USB nabíjanie, zinková zliatina s PCTG, podpora žhaviacich hláv Voopoo PnP.

Skladom
Kód: LQ4S
Značka: Liqua
29,90 € 24,92 € bez DPH
Kategória: Liqua
Hmotnosť: 0.02 kg
Kapacita batérie: 1500 mAh
Druh napájania: Integrovaná batéria
Kapacita e-liquidu: 2 - 3ml
Možnosti nabíjania: micro USB port
Výkon (W): 5- 40W
Základné Vlastnosti: Základné cigarety pre MTL

Pod Elektronická cigareta Liqua 4S Vinci Pod Kit 1500mAh je posledným modelom veľmi obľúbených pod zariadení od spoločnosti Liqua, ktorá vznikla v spolupráci spoločnosti Liqua Ritchy a dobre známeho VooPoo. Základné parametre cigarety vychádzajú z veľmi obľúbeného modelu VooPoo Vinci, ktorý si dokázal svojimi vlastnosťami získať veľké množstvo používateľov.

Na prvý pohľad Liqua 4 S zaujme najskôr svojim netypickým hranatým telom, čo však, ako skoro po chvíľach používania zistíte je veľmi dobrá vlastnosť, ktorá umožňuje perfektný úchop tejto cigarety. Liqua 4S v sebe zahŕňa prepracovanú elektroniku s chipsetom Gene AI, s ktorým ste sa tiež mali možnosť stretnúť pri produktoch spoločnosti Voopoo. Toto spojenie prináša tomuto pod zariadeniu neuveriteľný výkon 40 W v plne automatickom režime a zároveň veľmi solídnu výdrž na integrovanú batériu s celkovou kapacitou 1500mAh. Ďalšou prednosťou Gene AI je plná kontrola na teplotou použitej žhaviacej hlavy spolu s veľmi rýchlym nábehom žhavenia. Samozrejmosťou je potom množstvo ochranných prvkov, ako napríklad ochrana preto skratu, prebitie a podbitie batérie a tiež ochrana proti nechcenému dlhodobému zopnutiu žeravenia, kedy cigareta automaticky po 10 sekundách odpojí elektrický obvod, a nemôže tak dôjsť k poškodeniu zariadenia a rýchlemu prepáleniu špirálky vo vnútri žhaviacej hlavy. 

Samotnou kapitolou je potom prepracovaná Pod Catridge Liqua 4S Vinci s objemom 2 ml pre Vašu obľúbenú náplň. Táto Cartridge je plne kompatibilná s žhaviacimi hlavami Voopoo PnP, čo značne rozširuje samotný okruh použitia tejto cigarety. Inštalácia žhaviacej hlavy prebieha jednoduchým zasunutím do tela cartridge, bez nutnosti akejkoľvek demontáže Cartridge. Plnenie je tiež veľmi jednoduché a nachádza sa na spodnej bočnej strane cartridge pod silikónovou krytkou. Pre pohodlnejšie plnenie odporúčame fľaštičku s užším kvapkadlom. Veľkou prednosťou Cartridge Liqua 4S je možnosť dvojitej regulácie prívodu vzduchu (Airflow). Ak si chcete užiť voľnejšie poťahovanie, potom stačí cartridge otočiť o 180 stupňov, kedy vďaka sofistikovanému konštrukčnému prevedeniu dochádza k väčšiemu prúdeniu vzduchu k atomizéru a poťahovanie je tak voľnejšie. Ak ste zástancami tuhšieho poťahovania, potom Vám bude vyhovovať základná pozícia Cartridge. Celá Cartridge je spojená s telom cigarety štyrmi silnými magnetmi a nemusíte tak mať strach, že by Vám napríklad pri vyťahovaní z vrecka len tak samovoľne vypadla.

Ako už bolo spomenuté, elektronická pod cigareta Liqua 4S disponuje plne automatickým režimom, kedy vďaka podtlakovému spínaču dôjde pri potiahnutí k aktivácii žhavenia, avšak je možné ju použiť súčasne aj klasickým spínaním, ktoré preferuje zase druhá skupina užívateľov. Spínacie tlačidlo sa nachádza na bočnej strane cigarety a je dostatočne veľké, čo umožňuje jednoduché použitie.

O nabíjanie vstavanej batérie sa postará micro-USB vstup, ktorý sa nachádza na spodnej strane elektronickej cigarety. Pri použití adekvátnej nabíjačky s nabíjacím prúdom 1A trvá nabitie cca 1,5 hod. Na bočnej strane elektronickej cigarety Liqua 4S nájdete aj LED kontrolku, ktorá Vás informuje o aktuálnom stave batérie celkom tromi rôznymi farbami. Zelená signalizuje plné dobitie, modrá potom stredne nabitú cigaretu, a nakoniec červená Vám oznamuje, že by ste mali cigaretu čo najskôr dobiť.

E-cigareta Liqua 4S Vinci je naozaj krásny dizajnový POD, ktorý si vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu, veľkou kompatibilitou žhaviacich hláv, vynikajúcemu podaniu chuti i tvorbe hustej pary určite nájde svojich zástancov medzi začínajúcimi aj pokročilými užívateľmi.

Liqua 4s Vinci grip biela

Parametre Liqua 4s Vinci grip 

Liqua 4s Vinci grip biela
Vhodné pre MTL  štýl vapovania 
Liqua 4s Vinci grip biela
Micro - USB Moderné nabíjanie
Liqua 4s Vinci grip biela
1500 mAh Integrovaná batéria
Liqua 4s Vinci grip biela
Liqua 4S Pod Cartridge
Liqua 4s Vinci grip biela
výkon až 40W možnosť nastavenia 

-

Kompatibilné príslušenstvo:

  • Kompatibilné žhaviace hlavy Liqua 4S Vinci nájdete tu
  • Kompatibilné Liqua 4S Vinci Pod Cartridge nájdete tu

Obsah balenia:

  • 1x Liqua 4S Vinci batérie
  • 1x Liqua 4S Vinci Pod Cartridge, 2 ml
  • 2x žhaviaca hlava Liqua 4S Vinci 0,3 Ω
  • 1x micro USB nabíjací kábel
  • 1x užívateľský manuál
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto