Nasty Fix

Jednorazové e-cigarety NASTY AIR FIX predstavujú variabilné riešenie pre fajčiarov či už klasických cigariet ako aj e-cigariet. Na výber je totiž nielen ohromné množstvo príchutí, ale hlavne dve rôzne sily nikotínu – 10 a 20 mg/ml. Ďalším skvelým riešením, ktoré e-cigarety Nasty Air Fix prináša je možnosť nastavenia "air flow" alebo prietoku vzduchu. Otočným krúžkom na spodku zariadenia si tak môžete jednoducho regulovať tuhosť poťahu a vybrať si či Vám vyhovuje MTL alebo DL typ poťahovania.

Ďalším rozdielom oproti väčšine jednorazových e-cigariet je hustota použitého e-liquidu. Pomer je 40VG/60PG. E-liquid je teda redšia a má tak nižšiu dymivosť. E-liquid obsahuje štandardne nikotínovú soľ, ktorá je veľmi obľúbená a má množstvo výhod. Napríklad sa rýchlejšie vstrebávajú do obehu a ukojenie túžby po nikotíne je tak zažehnuté rýchlejšie a na dlhšiu dobu.

Nasty Juice je popredný výrobca e-liquidov, ktoré samozrejme používa aj do svojich jednorazových e-cigariet. Vybrať si môžete zo širokej škály chutí, prevažne sa jedná o ovocné bomby!

nasty fix menthol
5,50 €

Jednorazová e-cigareta s príchuťou mentholu, obsahujúca nikotínovú soľ (Nic....

1455
nasty juice air fix apple shisha jednorazova elektronicka cigareta tabak zelene jablko
5,50 €

Jednorazová e-cigareta s jablčnou príchuťou, obsahujúca nikotínovú soľ (Nic....

1452
nasty strawberry
6,90 €

Prvotriedna chuť čerstvo natrhaných zrelých jahôd, ktorá sa snúbi s jemnou...

1449
nasty mentol
6,90 €

Obľúbená a veľmi osviežujúca chuť klasického mentolu. Nasty Juice Air Fix je...

1446
4 položiek celkom