PEEGEE - Mäta

S toľkými sviežosťami, ako moja mäta sa nestretávate každý deň. Všetko je navyše pretkané jemnými sladkými tónmi. Náplň do elektronickej cigarety s obsahom nikotínu 6 mg. E-liquidy Peegee sú vyrábané v SR.

Obsah Nikotínu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Kód: PEM
Značka: PEGEE
3,90 € 3,25 € bez DPH
Kategória: PEEGEE
Typ príchute: Mäta
Objem: 10 ml
Pomer PG / VG: PG 70 / VG 30

S pomerom základných zložiek 70PG/30VG si vychutnáte predovšetkým intenzívnu a vernú chuť každej z ponúkaných náplní. Vďaka tomuto pomeru sa potom náplne PEEGEE dokonale hodí predovšetkým pre menšie elektronické cigarety a dnes veľmi obľúbené pod systémami. Zodpovedajú tomu aj vyššie intenzity nikotínu, v ktorých sú e-liquidy PEEGEE k dostaniu. Na svoje si tak rozhodne prídu predovšetkým stredne silní, ale aj veľmi silní fajčiari. Vysokú pridanú hodnotu náplní PEEGEE nezaisťujú len kvalitné suroviny použité na ich výrobu, ale aj samotné postupy, ktoré za ich výrobou stoja. Náplne PEEGEE sú vyvíjané v moderných laboratóriách, a to za veľmi prísnych hygienických podmienok. To všetko je potom zárukou najvyššej kvality spĺňajúcej striktné pravidlá a certifikácie pre vstup na celý európsky trh. Chuťovo jedinečné a vysoko kvalitné e-liquidy PEEGEE sú tak ideálne na celodenné vapovanie.

Výroba náplní PEEGEE prebieha výhradne v Českej republike za použitia najkvalitnejších surovín a za prísnej kontroly nad celou výrobou. Len tak môže byť zaručená výsledná kvalita a zodpovedajúce parametre výsledných produktov. Práve tento prístup radí tieto e-liquidy k špičke v tomto sortimente. Náplne PEEGEE sú navyše testované akreditovaným laboratóriom priamo v Českej republike, a sú tak úplne v súlade so všetkými normami v rámci Európskej únie.

 


 

                  vape

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto