SIBERIA ALL WHITE SLIM

Siberia v podobe nikotínových vrecúšok je konečne tu! Siberia All White Slim ponúka extrémne silný pôžitok z nikotínu, taký aký poznáte z klasickej tabakovej Siberie! Vrecká sú vo formáte "Slim" a v balení ich nájdete 20. Obsah nikotínu je 33 mg/g = 25 mg/sáčok, ale nenechajte sa zmiasť, sú naozaj veľmi silné a preto ich odporúčame iba skúseným užívateľom!

Chuť aj vône sú veľmi podobné klasickým tabakovým Sibériám, to znamená veľmi silnú mentolovú arómu, snáď aj možno o niečo silnejšiu ako pri tabakovej verzii. Vrecká sú dobre naplnené a pod perou pália ako čert!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: SA2
Značka: Siberia
5,70 € 4,75 € bez DPH
Kategória: Siberia
Hmotnosť: 0.015 kg
Typ príchute: Mentol
Počet vrecúšok v balení: 20 ks
Veľkosť vrecúšok: Slim
Obsah nikotínu: 33 mg/g (25 mg/vrecko)
Sila: Najsilnejšie
Položka bola vypredaná…

Dizajn bez názvu (3)

Čo sú to nikotínové vrecúška?

Nikotínové vrecká sú nový a moderný spôsob užívania nikotínu bez kompromisov (obmedzenia). Sú bezdýmné, diskrétne, čisté, svieže a to všetko bez sfarbenia zubov.

Výrobky neobsahujú žiadny tabak, obsahujú však nikotín, ktorý je extrahovaný z rastliny Nicotiana tabacum.

Unikátna zmes prírodných vlákien, čerstvých príchutí, nikotínu a malého množstva žuvacej gumovej bázy dáva porciám vrecúšok optimálnu mäkkosť, vďaka ktorej vankúšik ladne zapadne pod pery. Perfektná kombinácia s nízkou vlhkosťou, mäkkým strihom, ktorý je diskrétny, ale stále prináša sviežu chuť a skvelé uvoľňovanie nikotínu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto