VOOPOO PnP - VM4 - 0,6ohm - HALF-DL - žhaviaca hlava

Náhradná žhaviaca hlava Voopoo PnP pre Pnp Cartridge a elektronické cigarety Drag S, Drag X, Drag Refresh, Vinci, Vinci X, Vinci Air tiež. Vhodná pre HALF-DL vapovanie.

Skladom
Kód: VP4
Značka: VOOPOO
3,80 € 3,17 € bez DPH
Kategória: E-cigarety
Hmotnosť: 0.001 kg
Odpor: 0,6 Ω
MTL-pusa-pľúca / DL-priamo do pľúc: MTL/DL - použiteľné pre oba typy fajčenia v závislosti na ohmoch žhaviacej hlavy

Originálna náhradná žhaviaca hlava (atomizer) s označením Voopoo PnP VM4, pre elektronické cigarety, gripy a módy vhodná napríklad pre Voopoo Pnp Cartridge a elektronické cigarety Drag S, Drag X, Drag Refresh, Vinci, Vinci X, Vinci Air aj. -DL (Je to o niečo voľnejšie poťahovanie, než MTL, pre tie, pre ktoré je DL veľmi intenzívne.) vapovanie.

Žhaviace hlavy nesúce označenie Voopoo PnP boli vyvinuté v čase, keď bola uvedená na trh pod cartridge PnP od spoločnosti Voopoo, ktorá je použitá v mnohých elektronických cigaretách a podoch. Na trhu je v súčasnej dobe hneď niekoľko odporových variant, ktoré majú jedno spoločné. Sú určené ako pre priamy štýl poťahovania do pľúc, známy ako DL, tak pre klasický štýl poťahovania MTL, aký poznáme pri používaní klasických cigariet.

Žhaviace hlavy Voopoo PnP sú označené prívlastkom VM1, VM2, VM3, VM4, VM5, VM6, R1, R2 a RBA, a každá z nich poskytuje inú výslednú chuť aj samotnú produkciu pary. Žhaviace hlavy PnP sú v niekoľkých rôznych odporových prevedeniach, aj použitého materiálu špirály, či už ide o Mesh riešenie, alebo klasickú kanthalovú špirálu, prípadne RBA hlavu, ktorá je určená na inštaláciu vlastnoručne vyrobených špirál. Je tak len na Vás, ktorú z nich budete preferovať, prípadne akému štýlu poťahovania dáte prednosť.

Pred samotnou inštaláciou žhaviacej hlavy odporúčame nakvapkať niekoľko kvapiek Vašej obľúbenej náplne priamo do tela žhaviacej hlavy (atomizeru), aby došlo k dokonalému nasiaknutiu a nedošlo tak k predčasnému pripáleniu obsiahnutej vaty, alebo špirálky!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto