Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 451 hodnotení
5
420x
4
13x
3
8x
2
2x
1
8x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.9.2022
+ Rychle doručenie
+ Cena
- Nič

I Avatar autora Ivan Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.9.2022
+rýchle doručenie +komunikácia so zákazníkom +veľký výber
BG Avatar autora Barbora Gamrathová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.8.2022
PG Avatar autora Pavol Gajdoš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.8.2022
+Veľmi rýchle doručenie +super komunikácia s obchodom +veľa značiek a príchutí a ešte k väčšej objednávke mi dali darček! Vrelo odporúčam
ŠL Avatar autora Šimon laššo Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 19.8.2022
+rýchle doručenie (na druhý deň som mal balík u seba!) +veľký vyber +nálepka ako darček -nemám žiadny Určite budem objednávať znovu :)
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.7.2022
+ Ľahké vypisovanie údajov rýchle doručenie.

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11.6.2022
+ Vynikajúce ceny vsetko super len uz prestávam s tabacikom ale ked zacnem znovu tak urcite si objednam

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek. | 8.6.2022
je to super obchod ale mali výber.
Avatar autora (Administrátor) 20.8.2022
Dobrý deň, momentálne ponúkame 23 značiek. Budúcnosti plánujeme rozširovať našu ponuku :)
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.6.2022
+ rýchle doručenie
+ super cena
+ pri väčšom odbere darček
+ široký výber

Super obchod pre nákup nikotínových výrobkov. Ako bolo spomenuté, rýchle doručenie, super cena a široký výber. Keď objednávate vo väčšom množstve tak vám dokonca pribalia darček. Vrelo odporúčam! :)
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.5.2022
+ Super

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.4.2022
+ kvalitny snus za dobru cenu
+ velky vyber
- 3 dni dorucenie

Ovládacie prvky výpisu

451 položiek celkom
Používáme ověření věku Adulto