Nikotínové vrecká a dátum spotreby!

U nikotínových vrecúšok sa nám viac krát stalo, že nás zákazník kontaktoval s problémom, že mu bol doručený tovar po záruke. Konkrétne nikotínové vrecúška. Išlo však iba o nedorozumenie, pretože na rozdiel od potravín sú výrobcovia nikotínových vrecúšok povinní uvádzať na etiketu iba dátum výroby, nie spotreby. Väčšina nikotínových vrecúšok má uvedené oba tieto údaje, avšak niektoré firmy udávajú iba dátum výroby, čo môže byť pre koncového užívateľa mätúce. Zákazník potom iba prejde očami dátum, tak ako je zvyknutý pri bežných veciach a problém je na svete.

 

Nikotínové vrecká majú väčšinou dátum spotreby od 12 až 24 mesiacov. Záleží na značke a danom produkte. U nás sa nemusíte obávať, pretože všetok tovar patrične kontrolujeme, aby sa k vám dostal tovar tej najlepšej kvality, a aby bol vždy čerstvý. 

Za našeho fungovania sa nám ešte nestalo, že by sme doručili tovar po dátume spotreby. Nemáme jediný dôvod prečo to robiť, pretože postupom času sa z vreciek vytráca sviežosť, jemnosť, chuť a aj nikotín, boli by sme sami proti sebe, keby sme sa nesnažili dodať Vám tovar čo najčerstvejší.

 

Prečo nikotínové vrecká vydržia tak dlho?
Jedným z dôvodov, prečo sa nikotínové vrecká stali tak obľúbené je práve ich dlhá životnosť. Dokonca
aj vrecká s príchuťou ovocia majú dlhú trvanlivosť. Nikotínové vrecká v sebe nemajú žiadny rastlinný materiál a neobsahujú tabak. Hlavnou zložkou je práve nikotín a náplne z tabaku, ktoré tak ľahko nepodliehajú skaze a životnosť produktu je potom často až dva roky.

 

Čo sa stane, ak si dám nikotínové vrecko po dátume spotreby?
Zo zdravotného hľadiska vám nič nehrozí, to sme už niekoľkokrát v živote vyskúšali sami. Na nikotínovom samotnom vrecku si však tak nepochutnáte, pretože sa z neho postupom času vytratí účinok nikotínu, sviežosť a aj chuť. Hlavným dôvodom týchto neduhov je strata vlhkosti. Vrecká už nebudú také vlhké a mäkké, vankúšik bude tvrdší a nebudete z neho cítiť skoro žiadnu chuť, pod vašou perou navyše nebude tak príjemný. 

 

My chceme dopriať zákazníkom kvalitný zážitok z chute a aj so samotných vreciek. Práve preto predávame tie najkvalitnejšie značky ktoré sme my sami otestovali.   

 

Používáme ověření věku Adulto