-80 ℃ Degrees Blue Regular 30mg/g

SIBERIA BLUE WHITE DRY je žuvací tabak známy hlavne pod zjednodušeným názvom „modrá sibérka“. Ide o žuvací tabak s mierne vlhčenými vreckami a výraznou mentovolou chuťou. Obsah nikotínu je 30 mg/g (30 mg/sáčok) a vrecká sú vo formáte "regular". Zo všetkých Sibérií je modrá najslabšia, napriek tomu je však veľmi silná a odporúčame ju predovšetkým skúseným používateľom.

Žuvací tabak na rozdiel od nikotínových vrecúšok obsahuje tabak. Vrecká žuvacieho tabaku preto nie sú biele ale sú sfarbené obvykle do hneda a sú vlhšie. Žuvací tabak má tiež pomalší nástup účinku nikotínu, trvá ale o niečo dlhšie.

Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Skladom
Kód: SI2
Značka: Siberia
5,30 € 4,42 € bez DPH
Kategória: Siberia
Hmotnosť: 0.015 kg
Typ príchute: Mentol
Obsah nikotínu: 30 mg/g
Počet vrecúšok v balení: 21 ks
Veľkosť vrecúšok: Regular
Sila: Stredne Silné

Žuvací tabak Siberia nie je potrebné dlho predstavovať. Je u nás určite najobľúbenejším žuvacím tabakom. Obľúbenosť Siberií je predovšetkým kvôli jej sile, ktorá je skutočne veľká. Obsah nikotínu je až 43 mg/g! Siberia má svoju špecifickú chuť a vôňu, ktorá je mentolová a úplne nezameniteľná. Na trhu je už mnoho rokov a za tú dobu sa vryla do srdca mnohým používateľom. Siberia je najužívanejším žuvacím tabakom u nás a to obvykle na každodenné použitie.

 

 

tábák

 

Tento tabakový výrobok škodí Vášmu zdraviu a je návykový.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto