77 APPLE & MINT LIGHT

Nikotínové vrecká 77 s príjemnou kombináciou sladkého zeleného jablka a osviežujúcej mätovej príchuti. LIGHT edícia ponúka obsah nikotínu iba 8 mg/g (4 mg/vrecko), čo je ideálna voľba pre začiatočníkov alebo občasných fajčiarov. Balenie obsahuje 20 tenkých vreciek, ktoré sú diskrétne a šetrné k ďasnám. Vyskúšaj všetky lahodné príchute edície nikotínových vrecúšok 77 LIGHT!

Skladom
Kód: 77AM
Značka: 77 pouches
4,90 € 4,08 € bez DPH
Kategória: 77 pouches
Hmotnosť: 0.08 kg
Typ príchute: jablko
Počet vrecúšok v balení: 20 ks
Veľkosť vrecúšok: Slim
Obsah nikotínu: 8 mg/g (4 mg/vrecúško)
Sila: Slabé
2767 77 apple mint
Novinka

 

Čo sú to nikotínové vrecúška?

Nikotínové vrecká sú nový a moderný spôsob užívania nikotínu bez kompromisov (obmedzenia). Sú bezdýmné, diskrétne, čisté, svieže a to všetko bez sfarbenia zubov.

Výrobky neobsahujú žiadny tabak, obsahujú však nikotín, ktorý je extrahovaný z rastliny Nicotiana tabacum.

Unikátna zmes prírodných vlákien, čerstvých príchutí, nikotínu a malého množstva žuvacej gumovej bázy dáva porciám vrecúšok optimálnu mäkkosť, vďaka ktorej vankúšik ladne zapadne pod pery. Perfektná kombinácia s nízkou vlhkosťou, mäkkým strihom, ktorý je diskrétny, ale stále prináša sviežu chuť a skvelé uvoľňovanie nikotínu.

 

Dizajn bez názvu (3)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nikotínové vrecúška z Poľska a bez tabáku. Fantastické príchute ktoré ohúria každého žuvača! Vrecúška sú vo formáte slim vďaka tomu veľmi dobre sedia pod perou. Ak si sa ešte nemiloval tak si ich ešte nevyskúšal!   

Používáme ověření věku Adulto