77 WATERMELON LIGHT

Nikotínové vrecká 77 s osviežujúcou príchuťou vodného melónu. LIGHT edícia ponúka obsah nikotínu iba 8 mg/g (4 mg/vrecko), čo je skvelá voľba pre začiatočníkov alebo občasných fajčiarov. Balenie obsahuje 20 tenkých vreciek SLIM, ktoré sú diskrétne a šetrné k ďasnám. Vyskúšaj všetky lahodné príchute edície nikotínových vrecúšok 77 LIGHT!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 77WL
Značka: 77 pouches
4,90 € 4,08 € bez DPH
Kategória: 77 pouches
Hmotnosť: 0.08 kg
Typ príchute: Vodný melón
Počet vrecúšok v balení: 20 ks
Veľkosť vrecúšok: Slim
Obsah nikotínu: 8 mg/g (4 mg/vrecúško)
Sila: Slabé
Položka bola vypredaná…
2770 77 watermelon light
Novinka

Čo sú to nikotínové vrecúška?

Nikotínové vrecká sú nový a moderný spôsob užívania nikotínu bez kompromisov (obmedzenia). Sú bezdýmné, diskrétne, čisté, svieže a to všetko bez sfarbenia zubov.

Výrobky neobsahujú žiadny tabak, obsahujú však nikotín, ktorý je extrahovaný z rastliny Nicotiana tabacum.

Unikátna zmes prírodných vlákien, čerstvých príchutí, nikotínu a malého množstva žuvacej gumovej bázy dáva porciám vrecúšok optimálnu mäkkosť, vďaka ktorej vankúšik ladne zapadne pod pery. Perfektná kombinácia s nízkou vlhkosťou, mäkkým strihom, ktorý je diskrétny, ale stále prináša sviežu chuť a skvelé uvoľňovanie nikotínu.

 

Dizajn bez názvu (3)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nikotínové vrecúška z Poľska a bez tabáku. Fantastické príchute ktoré ohúria každého žuvača! Vrecúška sú vo formáte slim vďaka tomu veľmi dobre sedia pod perou. Ak si sa ešte nemiloval tak si ich ešte nevyskúšal!   

Používáme ověření věku Adulto